Otwarcie Pływalni

Szanowni Klienci,

 

Po 3 miesięcznej przerwie Spółka ZGO AQUARIUM planuje z dniem 1 lipca 2020r. ponowne otwarcie basenu, groty solnej oraz wypożyczalni sprzętu sportowego dla naszych Klientów. Jednakże Kryta Pływalnia Aquarium Centrum Fit Rawa będzie funkcjonowała na nowych zasadach, dostosowanych do odgórnych wytycznych.

Osoby, które podczas zamknięcia pływalni tj. w dniach od dnia 11.03.2020r. do 30.06.2020r. nie mogły korzystać z naszego obiektu, a posiadają karnety będą nadal miały je aktywne, a także zostanie wydłużony okres ich ważności za czas przestoju basenu.

Największą zmianą dla Klientów najpewniej okaże się limit wejścia na obiekt. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Gości na terenie naszego kompleksu w jednym czasie będzie mogło przebywać łącznie 50-55 osób. Obiekt został wyposażony w dozowniki z płynem dezynfekcyjnym, przy kasie zamontowano osłony, na całym obiekcie wprowadzono nowe znaki graficzne informujące przede wszystkim o zachowywaniu dystansu społecznego, zakrywaniu nosa i ust, zwłaszcza podczas kichania czy kaszlu, nie dotykaniu okolic twarzy itp. Pracownicy pływalni zostali wyposażeni w środki ochrony takie jak: maseczki, przyłbice i jednorazowe rękawiczki. Przeszli także szkolenia z zakresu pracy w nowych warunkach reżimu sanitarnego i zostali zobligowani do ich stosowania. Prosimy w szczególności uszanować ich pracę, a także przestrzegać wszelkie zalecenia obsługi obiektu.

 

Klienci przed wejściem na teren Aquarium Centrum Fit Rawa będą musieli zapoznać się z Procedurą ogólną  funkcjonowania obiektu, której poszczególne punkty wyglądają następująco:

 

Prosimy:

 1. Zrezygnuj z wizyty w naszym obiekcie, jeśli masz gorączkę lub/i objawy infekcji.
 2. Po wejściu do obiektu zdezynfekuj ręce, a także regularnie je myj.
 3. Obowiązkowe zasłanianie ust i nosa przez użytkowników na terenie obiektu z wyłączeniem

kąpieli i pływania.

 1. Zachowuj 2 metrowy odstęp od innych osób.
 2. Przy kasie może znajdować się jedna osoba.
 3. Jeśli to możliwe używaj karty płatniczej.
 4. Zasłoń usta i nos podczas kichania lub kaszlu.
 5. Staraj się nie dotykać twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu.
 6. Przestrzegaj zasad higieny – obowiązkowa i staranna kąpiel całego ciała przed wejściem do hali basenowej.
 7. Z wanien jacuzzi może korzystać jedna osoba (obowiązek nie dotyczy rodzin).
 8. Pobyt na pływalni ograniczyć jedynie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.
 9. Nie przynosić swoich akcesoriów basenowych (koła, rękawki, piłki) oraz sprzętu treningowego.

 

Procedura informuje osoby odwiedzające nasz obiekt również o regularnie prowadzonej przez serwis sprzątający dezynfekcji szafek po każdym użytkowniku, a także wszystkich powierzchni wspólnych, takich jak: klamki, drzwi, uchwyty,  półki, ławki, leżanki, leżaki, kurki baterii, poręcze oraz podłogi. Obsługa pływalni przeprowadzać będzie także regularną dezynfekcję transponderów wydawanych dla klientów.

 

Serdecznie Zapraszamy!

Komentowanie wyłączone.

Skip to content