AQUARIUM Centrum Fit Rawa jest jednym z najnowocześniejszych obiektów o charakterze sportowo – rekreacyjnym. Obiekt mieści się w Rawie Mazowieckiej, przy ulicy Katowickiej 20, tuż obok zalewu Tatar i kompleksu rekreacyjnego OSiR. Na wszystkich spragnionych ruchu i relaksu czekają baseny, wodny świat malucha, strefa saun ze słoneczną łąką i grotą solną oraz sala do ćwiczeń i znakomicie wyposażona siłownia.

Zaawansowane technologie

W AQUARIUM zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają wysoką funkcjonalność obiektu.  Nadzór nad prawidłowym działaniem wszystkich urządzeń wspiera elektroniczny system. AQUARIUM wyposażone jest w Elektroniczny System Obsługi Klientów oraz w urządzenie cyfrowe typu aquatouch, uzdatniające wodę w trybie automatycznym.

Jakość wody jest jednym z najważniejszych elementów eksploatacji pływalni. Czterokrotna w ciągu doby wymiana pracującej w obiegu zamkniętym wody, pozwala na utrzymanie wysokich norm czystości. System uzdatniania wody został dodatkowo wzbogacony o nowo wprowadzane rozwiązanie, czyli lampy UV, których promieniowanie skutecznie radzi sobie z bakteriami. Do ogrzania wody w basenie posłużyły natomiast ekologiczne pompy ciepła i kolektory słoneczne.

 

Komfort dla wszystkich

Już na etapie projektowania cały obiekt pozbawiony został barier architektonicznych i dzięki temu jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. Co więcej, montaż windy oraz wielu specjalistycznych urządzeń sprawia, że korzystanie z pełnej oferty AQUARIUM jest łatwe i przyjemne.

Klimatyzacja oraz utrzymywanie w halach basenowych temperatury powietrza wyższej od temperatury wody zapewnia pływającym poczucie komfortu. Nowoczesny zespół szatni i natrysków pozwala Klientom na wygodne przygotowanie się do korzystania ze wszystkich wodnych atrakcji.

Wykwalifikowana kadra ratowników i instruktorów oraz personel AQUARIUM dbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Klientów.

Na fali zdrowia i radości przez cały rok

Do AQUARIUM warto wybrać się o każdej porze roku. Poza stałymi propozycjami relaksu i aktywnego spędzenia czasu, w sezonie zimowym czynne będzie zadaszone sztuczne lodowisko.

Można też liczyć na filiżankę aromatycznej kawy.


Skip to content